NEYLA 14 LETNIA SUCZKA Z BYDGOSZCZY

NUKA 14 LETNIA SUCZKA

Umaszczenie: Czarne – podpalane
Imię: Neyla
Płeć: Suczka
Wiek: 14 lat

Kastracja: Wykastrowana
Miasto:  Dom Stały Namysłów
Województwo: Pomorskie

Status: Za Tęczowym Mostem

LUCKY

Neyla w pigułce

wiek: 15 lat

stan zdrowia: wykastrowana, po operacji wycięcia guza z tarczycy
żywienie: sucha karma

zachowanie i historia: Neyla znalazła na ostatnie pół roku życia dom u cudownych ludzi w Namysłowie, jednak 14.07.2022r odeszła za tęczowy most we śnie.

Neyla spędziła 7 długich lat w schronisku. W 2021 trafiła pod nasze skrzydla do domu tymczasowego naszej wolontariuszki Oli w Bydgoszczy. Po wycięciu złośliwego guza z tarczycy (02.2021)póki co brak nawrotów; wymaga regularnej kontroli uzębienia (kamień), suplementacji na stawy. Brak alergii. Żywienie: karma sucha Lukullus + puszki (do podawania suplementów)

Zwierzęta: neutralna do wszelkich zwierząt Dzieci: tylko te, które nie będą natarczywe-babcia ceni sobie spokój Czystość: utrzyma przy rutynie dnia, zdarzają się wpadki. Podróżowanie: jazda samochodem ją stresuje, ale bezproblemowa w komunikacji publicznej. Spacery: idealne, nie ciągnie, nie szarpie. Woli spokojne tempo. Inne: brak lęku separacyjnego, klatkowana (sama pokazała,gdzie chce spać), idealna na pierwszego psa,do domu mało aktywnego.


LUCKY SPACER

NEYLA START 14.07.2021, Nasza wolontariuszka Ola przywozi dzięki uprzejmości jednej z naszych adopcyjnych rodzin – Neyle ze schroniska. Nelcia zamieszkuje u Oli z rezydentkami: Arą dobermanką z odzysku i Poppy ratlerką.

Wieści od Neyla z wrzesień 2021, Nelcia jest bardzo ugodową psią damą, jednak gdy inny pies lub dziecko chce jej wejść na głowę to potrafi pokazać granice ….:)

Wieści od Neyla z Listopad 2021

Neyla odpoczywa w kennel klatce

Neyla ma jeszcze siły na długie spacery 🙂

Neyla na jesiennym spacerze

Po długim spacerze, mniej więcej w jednostajnym tempie, Nelcia potrafi spokojnie zostać w domu na 6 – 8h. Po prostu idzie sobie wówczas spać .

Leave a Reply