ALFA VEL KRONOS

ALFA VEL KRONOS

Umaszczenie: czarno-podpalane
Imię: Alfa z poprzedniego domu, w nowym zmieniono na Kronos, takie imię miał w hodowli
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Adoptowany! w 2020

Start historii Alfa: We współpracy z Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju przedstawiamy nowego wspólnego Podopiecznego! Oto ALFa!
ALFa to młody, niespełna dwuletni samiec. Mocny, duży, piękny!
Jednak pies już doświadczył krzywdy ze strony człowieka. Trafił do Schroniska po incydencie ugryzienia dziecka, przed oddaniem został jeszcze ukarany…
ALFa będąc w Schronisku nie przejawia agresji, wydaje się poukładanym, pogodnym psem. Zna podstawowe komendy, wykonuje je. Chętnie nawiązuje kontakt z ludźmi. Tyle na początek!


Wieści do Alfa z 14.06.2020, Oto ALFa już w Schronisku. Jest piękny, ma „rodowód” pseuduszkowa jednak niech Was nie zauroczy sam wygląd! ALFa ma też charakter dobermana, jest silny, jest dojrzewającym samcem i potrzebuje mądrej opieki!


Wieści od Alfa z 14.06.2020, ALFa w pigułce 🐾wiek: 1,5 roku; stan zdrowia: w trakcie diagnostyki weterynaryjnej;żywienie: …zachowanie: ma za sobą incydent ugryzienia dziecka, na co dzień zachowuje się całkowicie poprawnie wobec innych ludzi, zna podstawowe komendy, wykonuje je.Wieści do ALfa z 15.06.2020, Garść informacji z wizyty u ALFa – prezentuje się jako zupełnie normalny pies z drobnymi brakami w komunikacji z człowiekiem. Czasem skacze na ludzi, nie potrafi chodzić na smyczy, słabo reaguje na imię – wszystko to można wypracować poprzez konsekwencję i spędzany wspólnie na zabawie i nauce czas!Chętnie bawi się zabawką, przynosi ją. Bez problemu nawiązuje kontakt z obcym człowiekiem, daje się pogłaskać, poklepać!

Wieści od ALfa z 29.07.2020, No i pojechał! Pojechał ALFa do nowego domu 🙂Nowy Człowieka przeszedł wszystkie upierdliwe procedury, spędził czas z ALFą w schronisku, gdzie miał okazję poznać go bliżej i ostatecznie zdecydować o adopcji!Kochani – trzymamy kciuki! Wydarzenie jeszcze zostawimy bo może pojawią się wspólne szczęśliwe zdjęcia?

Wieści od Alfa z nowego domu: Alfa załapał super kontakt z nowym opiekunem Radkiem oraz Jego narzeczoną, razem biegają nad Wisłą, zaś pewne niesforne zachowania korygują poprzez wspólną pracę z behawiorystą 🙂

Leave a Reply